Shadow
Slider

KARRIER

title

Jól jönne egy tuti meló azonnal?
Szeretnéd, ha megbecsülnék, ha jól dolgozol?
Nálunk, ha keményen melózol, megadjuk az árát!

Ságvári telephelyű Saluxto Kft. műanyag fröccsöntő és összeszerelő üzemünkbe keresünk munkatársakat betanított munkára, minőségellenőri munkára, raktáros munkára, irodai munkára, műszaki karbantartó munkára.

Neked való?

►Mit kínálunk?

TELJES MUNKAIDŐS BEJELENTETT ÁLLÁS

pipa

AZONNALI KEZDÉS

siofokikonyveleo.hu goal

ELŐREJUTÁSI LEHETŐSÉG

siofokikonyveleo.hu ppl

KELLEMES MUNKAKÖRNYEZET, KORREKT MUNKATÁRSAK

munkarend

8 ÉS 12 ÓRÁS MŰSZAKOK, KÉT MŰSZAKOS MUNKAREND

120 ÉS 170 EZER FT KÖZÖTTI NETTÓ BÉREZÉS TELJESÍTMÉNYTŐL FÜGGŐEN

►Elvárások:

• Mi csak annyit kérünk, hogy légy szorgalmas és végezd jól a munkád. Tényleg csak ennyi. Minden másra megtanítunk!
• Előny, ha van OKJ-s targoncavezetői engedélyed

Ha még többet szeretnél megtudni, gyere a munkavégzés helyére munkanapokon 8:00 és 16:00 között, és válaszolunk minden kérdésedre. Várunk Ságváron, az Újtelep III. utca 15-ös szám alatt (A benzinkút mögötti gyárépület).

SALUXTO

saluxto.hu favicon

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd
X

Right Click

No right click